יום א', כח’ באב תשע”ז
דף הבית אתרי כיתות אתרי מקצוע נִזכֹּר את כולם חדר היועצת אלבום תמונות חדר מורים יצירת קשר.
הכל אני יכול בחופש הגדול, לצמוח ולגדול בחופש הגדול
שבוע בריאות "מבואות"
בשבוע הבריאות בכיתות א: חווינו סדנה בנושא הגיינה ונוכחנו לראות כמה חיידקים יש לנו בכפות הידיים ועד כמה חשובה השמירה על הניקיון.נהנינו מסדנה בנושא כימיה של חומרים. התנסינו בריאקציות בין חומרים וגם למדנו כיצד משפיעות התרופות על גופנו. לסיום השבוע, חגגנו ביחד עם ההורים את יום המשפחה בסימן בריאות וספורט. לסיכום נהנינו מפעילויות אתגריות וספורטיביות וקינחנו בארוחת בריאות.
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 55
אליפות משחקי המתמטיקה לבתי ספר יסודיים יוצאת לדרך
בית ספרנו נרשם לאליפות משחקי המתמטיקה המנוהלת על ידי משרד החינוך בשיתוף עם קדימה מדע, קרן רש"י והאיגוד הישראלי לתעשיות מתקדמות. מטרת האליפות לקרב את התלמידים אל תחומי המתמטיקה והמדעים באופן מהנה ומאתגר, ולהגביר את המוטיבציה ללמוד מקצועות מדעיים וטכנולוגיים.
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 228
היום הירוק
כבכל שנה בשבט, יצאנו, כל התלמידים והצוות החינוכי מבית ספר מבואות, לציין את היום הירוק. התחלקנו לשלושה מתחמים: כיתות א-ב, כיתות ג-ד, כיתות ה-ו. לכל שכבה הוכנו פעילויות יצירה מתאימות לגיל, פעילות טבע, פינת הכנת פיתות ופעילויות ספורט שונות ומגוונות. לסיכום היום נערך טקס מרשים שחלקו הוכן מראש וחלקו היה הפעלת הילדים שיצרו כלי נגינה מחומרים ממוחזרים. כל היום עמד בסימן מיחזור. היה יום מהנה השמש חייכה אלינו הציפורים צייצו והילדים פעלו, חוו ונהנו.
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 152
שבוע גלישה בטוחה- 5-10.2.17
השבוע הלאומי לגלישה בטוחה הינו מערך אירועים ופעילויות חינוכיות המתקיימים מדי שנה בכל רחבי הארץ. השנה, האירוע יצוין בין תאריכים 5-10 בפברואר 2017, ויוקדש לנושא "עושים שינוי בחברה – וברשת מושיטים יד לעזרה". ילדים ובני נוער נמצאים ברשת זמן ממושך ועל פי רוב יהיו הראשונים שיראו ויוכלו לדעת האם חבריהם זקוקים לעזרה. לכן, יש לחזק בקרב התלמידים את המסר כי באפשרותם לפנות לעזרה ולעזור לאחרים. בנוסף, חשוב כי המבוגרים ידעו לאתר ולזהות סימנים של פגיעה ויהוו כתובת לפניה.​
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 158
תכנית חיים ברשת
שגרירי מפתח הלב
מועצת תלמידים
עיתון בית ספרי
חוגי קר"ב
וועדות
ספריה
למידה בשעת חירום


יצירת קשר


Powered by 022.co.ilכניסה למשתמש רשום | תנאי שימוש | הקם אתר חינם | | RSS